top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

Siidist voodipesu õmblemine

Updated: Jan 22

Eelmisel aastal valmis meie Kadaka õmblustoas selline kaunis õrn helesinine 100% Itaalia siidist voodipesu komplekt. Luksuslik voodipesu, mis teenib oma pererahvast aastaid!


Siidist voosipesu õmblus
Siidist voodipesu komplekt: lina, padjapüürid

Miks aga valida siidist voodipesu?


Siid on imeline vahend nii näo- kui ka juustehoolduseks: 

• see ei tekita kortse ja vähendab turseid näos, 

• aitab näokreemidel oma tööd tõhustada, 

• ei lõhu juukseid, 

• lubab juustel pikemalt puhtana püsida. 

• Tänu oma hüpoallergilisele toimele, mis peletab eemale tolmulestasid ja hallitusseene algeid, sobib see eriti hästi ka allergikutele või neile, kelle nahk on tavapärasest tundlikum.

• reguleerib keha temperatuuri nii, et ei ole ei liiga palav ega külm. Tunne voodipesul magades jääb pigem mõnusalt jahe ja sile.


Kindlasti midagi, mis lubab nautida rahulikku iluund aastaid!


Kuidas seda hooldada?


Siidist voodipesu hooldamine võib olla natuke tavapärasest keerukam – siid vajab käsipesu või pesemist masinas käsipesu režiimil, kasutades selleks õrna pesu jaoks mõeldud pesuvahendeid. Kindlasti ei sobi siidile pesukuivatis ja otsese päikesevalguse käes kuivatamine. Triikida võiks seda õrna materjali veidi niiskelt keskmisel temperatuuril, võib piirduda ka näiteks ECO režiimil auruti kasutamisega. 


siidist voodipesu

Mis puhul valida siidist voodipesu?


Siidist voodipesu on väga mõnus KINGITUS pulmadeks, juubeliks ja miks mitte ka endale kasutamiseks. Samuti ei pea ilmtingimata olema terve komplekt, soovi korral saab eraldi õmmelda nii padjapüüre kui ka linasid vastavalt teie voodi mõõtmetele.


Mis maksab selline voodipesu õmblus?


Tööraha Atelj.ee õmblustubades:

• Padjapüüri (lukuga) õmbluse hind al. 20€*

• Kummiga lina al. 23€*

• Tekikott al. 25€ * (saab vajadusel lisada lukku, mis lisandub tööhinnale otsa)

* Hinnad 2024. aasta seisuga.


Pildi peal olev materjal pärineb Kangas&Nööp Kadaka kangapoest. Siidi kangarulli laius jääb üldjuhul 1.1-1.4m vahele ja seoses sellega peab vastavalt kangakulu arvestama. Meie õmblustoas teeme tööd kliendi materjalidega, aga soovi korral saame muidugi abiks olla ka kanga valikul, mis toimub konsultatsiooni raames.


Kui soovite ka endale voodipesu tellida, siis võtke meiega ühendust meili teel: info@atelj.ee  või olete oodatud meie Mustamäe õmblustubadesse:


Rahulikke unenägusid!

Teie Atelj.ee pere

29 views0 comments

Comments


bottom of page