top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

Riided korda

Updated: Oct 19, 2023

Igas garderoobis on esemeid, mis vajaksid korrastamist. Katki läinud lukk, mis võib muuta kasutuskõlbmatuks lemmik jope või märkamatuks jäänud terav nael, mis tekitas augu uutes pükstes.riieta parandus tallinnas
Riiete parandus Tallinnas

Atelj.ee Õmblusteenuste õmblustoad Tallinnas, Mustamäe piirkonnas, kingivad teie riietele uue elu. Pakume riiete- ja nahaparandusteenuseid juba üle 10 aasta, samuti vahetame lukke ja lukukelke ja lööme uusi trukke teie esemetele ning vahest isegi pakume tikkimisteenuseid. 


Meie populaarsemad teenused on pükste lühendamine, auguparandused, lukuvahetused, mantli või särgikäiste lühendamine. Meie rätsepad aitavad sobitada uued esemed nagu kostüümid või kleidid teie kehakuju järgi. Samuti kui vana armas ese vajab värsket hingamist, siis meie rätsepad oskavad ka siluetti täiustada. Ja ei tohiks peljata ka kõige väiksemaid töid meile delegeerida - pakume pisiparandusi al. 5€!


Kui aga soovite õmmelda midagi ainulaadset – oleme teie käsutuses! Meie rätsepad loovad kaasaegseid riieteesemeid teie soovide järgi – õmbleme kleite, pükse, pintsakuid naistele! Samuti saame soovi korral abistada tegumoe ja kanga valikuga, kui te pole veel jõudnud selles osas midagi otsustada. Uuri individuaalõmbluse kohta siin.


Samuti pakume ka kodudele lahendusi - alates padjakatete õmblusest kardinate ja voodipesu õmbluseni välja. Uuri lisaks siin!


Kallid kliendid, aitäh, et usaldate meid! Ootame teid alati meie õmblustubades!

28 views0 comments

Comentarios


bottom of page