top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

Praktikavõimalus Atelj.ee Õmblusteenused õmblustubades

Tihti saame küsimusi, kas meie õmblustubades on võimalik ka praktikat läbida. Meil on hea meel teada anda, et kindlasti on ja oleme alati osavate näppude ja teravate silmade jahil.Uuri lisaks!


Samuti on juba mitmed inimesed (nii naised kui ka üks noorhärra) saanud aastate jooksul meie õmblustubades oma õppepraktika läbida ja mõnele oleme isegi hiljem ka tööd saanud pakkuda. Praktikandid üldjuhul leiavad meieni tee kas läbi oma õppeasutuse või Töötukassa. Meie praktikante on olnud ka erinevates vanustes, seega ei tasu oma vanuse pärast põdeda.


Atelj.ee Õmblusteenused pakuvad praktikakohti üliõpilastele, kutsekooli õpilastele ja teistele õmblushuvilistele, kes soovivad enda oskusi lihvida ja nö „päriselus“ proovile panna meie kogenud rätsepate kaitsva tiiva all. Praktikat saab läbida ühes meie neljast õmblustoas Tallinnas. Üldjuhul pakume ka tükitöö eest tasu, mis selgub kokkuleppel praktikandi võimekusest.


Siiski, selleks, et praktikakoht saada, oleks vaja täita mõned tingimused:

  • Eelnev õmbluskogemus (kindlasti õpetame kohapeal juurde, aga mingid teadmised võiksid olla)

  • Vene ja eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • Võimalus panustada vähemalt 20h nädalas

Kui tunnete, et olete võimalikust praktikakohast huvitatud, ootame teie CV-d ja lühikest tutvustust e-mailil: info@atelj.ee


Sobilike kandidaatidega saame kohtuda ja arutada võimaliku koostööd pikemalt.

9 views0 comments

Comments


bottom of page