top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

Lukk läks katki?

Updated: Oct 19, 2023

Ära viska ära oma lemmik jope või lapse kombekas ära ainult selle pärast, et lukukelk on ära tulnud või ei lähe korralikult kinni! Pakume soodsa ja kiire lahenduse, mis pikendab eseme eluiga ja mille parandus ei võta kaua aega!

Kelguvahetus pükstes

Lukukelgu vahetus tuleb meie töös ette üsnagi tihti. Paljude klientide jaoks on tegu hea lahendusega, mis on poole soodsam kui lukuvahetus ja samas tihti sama efektiivne ja õrnal kasutamisel pikendab luku eluiga kuni poole võrra.


Loe lisaks, kas saame ka Sind sellega aidata!


Väga tihti ei osata tõmblukke kas õigesti kasutada või lihtsalt pikema ajaga väsib luku kelk ära ja lukk ei toimi enam ootuspäraselt. See kas läheb kergesti lahti või lähevad luku pooled lahti.


Kõige raskem selle töö juures on leida uus sobiv luku kelk. Tänapäeval on nii suur lukkude valik, erinevad firmad ja erinevad lukutüübid eeldavad erinevaid lahendusi. Kui tegu on näiteks kombeka või kotiga, siis eeldab see töö ka mõnda lahtiharutamist ja pärast kinni õmblemist, et taastada esialgne seisund. Oma kelgu toomist me üldjuhul ei soovita just eelmainitud põhjusel. Luku kelkudel ja lukkudel endil on erinevad suurused ja isegi visuaalsel kokku sobimisel ei pruugi uus kelk Sinu lukule sobida. Samuti ei ole iga luku probleem kelgus, tihti lähevad katki luku kinnitusmehhanismid või hambad, mis eeldab juba kogu luku vahetust uue vastu.


Kõige kindlam viis kindlaks teha, kas Sinu luku puhul sobiks kelguvahetus või mitte on tuua oma lukk mõnda meie õmblustuppa ja lasta meie rätsepatel tellimus üle vaadata ja eelnev hinnapakkumine teha.


Juhul kui kelguvahetust ei saa sooritada, pakume ka lukuvahetust teenust. Kuna jope või talvemantli lukuvahetus on suurem töö, tasuks arvestada vähemalt nädalase ooteajaga, hooajal võib ka natuke pikemalt minna. Lukuvahetuse tellimuse hind kujuneb kahest osas - töörahast ja materjalist. Soovi korral, saate soovitud lukku ise tuua. Soovitame seda tihti juhul, kui tegu mõne erilise luku tooniga, mida meie valikus ei pruugi olla.


Töö hinna kohta saad lugeda lähemal siin või tule läbi ja teeme sulle hinnapakkumise kohapeal! Meie ülevaatliku hinnakirja leiad siin.


Ootame Sind meie Mustamäe õmblustubades – Kadaka, Merimetsa, Mustika või Magistrali keskustes!


103 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page