top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

KKK: Mida meilt tihti küsitakse?

Updated: Oct 19, 2023

Tegime väikse kokkuvõtte küsimustest, mida kuuleme päevast päeva. Loodame, et see info teeb nii teie kui ka meie elu natukene lihtsamaks. Kui tekib veel küsimusi, kindlasti andke märku kas meie Facebooki lehel või saates kirja meilile: info@atelj.ee


Mustika õmblustuba
Atelj.ee Mustika

1) Kui palju maksab lukuvahetus? Või pükste laiemaks tegemine? Või kotiluku vahetus?

Kõik esemed on erinevad ning seetõttu on väga raske hinda määrata Teie esemet nägemata. Igas õmblustoas on kohapeal olemas hinnakiri, aga ka see paraku ei pruugi olla täpne, kuna töö raskust saab hinnata rätsep ainult töö vastuvtõmisel. Sellegi poolest on hinnakirjades märgitud tööhind, millest see konkreetne töö algab. Kui soovite siiski tulemata esialgset hinnapakkumist saada, soovitame kirjutada meile meilile: info@atelj.ee ja lisada eseme pildid.


2) Kui kiiresti valmib tellimus?

Üldiselt teeme parandustöid 3-5 päevaga valmis. Kui see on suuremat sorti parandus (voodrivahetus, kleidi mitme suuruse võrra kohadamine, mitu tellimust korraga) või on meil antud hetkel pikk järjekord, siis võib see võtta kuni 1-2 nädalat. Samuti pakume kiirparanduse võimalust, mis valmib 24 tunni jooksul, aga tõstab ka hinda 30% võrra. Individuaalõmblus töid teeme 1-3 nädalaga valmis.


Üldjuhul on hea nipp minna oma tööga Merimetsa Selveri õmblustuppa, kus tavaliselt on meil kõige lühemad tööjärjekorrad.


3) Mul on ainult üks õmblus vaja teha, mis see läheb maksma?

Pisiparandus töid võtame vastu üldise järjekorra alusel ja see maksab al. 5€.


4) Kas tegelete ka naha ja karusnaha parandusega?

Tegeleme küll. Uut üldiselt ei õmble. Täpsemalt oskame kommenteerida, kui oleme teie tellimust näinud.


5) Kas teie juures saab trukke panna?

Saab, aga ainult neid, mis sobivad press maatritsaga kokku. Saate seda küsimust täpsustada kui tulete enda tellimusega meie õmblusteenustest läbi.


6) Palju maksab laste jope, pükste, kleidi, vms parandus?

Sama palju kui ka täiskasvanu tellimuse parandus, kirjutame sellest lähemalt SIIN. Kui töömaht on tõesti väisem, siis teeme kuni 10% soodustust.


7) Kas saaksite minu jaoks materjali muretseda?

Kuigi me ei tegele materjali müügiga, saame teile olla abiks nõuga kui tulete meie Kadaka õmblustuppa, mis asub kangapoes Kangas&Nööp.


8) Kas õmblete meeste ülikondi?

Ülikondi kahjuks ei õmble, kuid saame pakkuda meeste ülikonna pükste õmblust. Samuti teeme ülikonna pintsakute, pükste ja triiksärkide parandamist ja kohandamist.


9) Kas materjal käib õmblusehinna sisse?

Hind koosneb ainult eseme tööhinnast. Kui tulete meile konsultatsioonile Kadaka õmblustuppa, siis saame aidata kanga valikuga ja siis selle eraldi soetada kangapoe kassas.


10) Te ei vastanud mu kirjale, mida teha?

Vahest tuleb ette probleeme serveriga. Võtke meiega ühendust kas Facebooki kaudu või saatke enda kiri veel kord meilile: info@atelj.ee 

 


Teie,

Atelj.ee Õmblusteenused

108 views0 comments

Comments


bottom of page