top of page
  • Writer's pictureAtelj.ee

Hinnakiri 2024: palju maksavad õmblusteenused Atelj.ee Õmblustubades?

Updated: Apr 27

Pakume oma klientidele laia valdkonda õmblusteenuseid. Küll aga oleme varasemalt meie pika tegutsemisaja peale vältinud hinnakirja avaliku internetiavarustes jagamist.


Atelj.ee Õmblusteenused

Miks nii?


Pea iga tellimus on ainulaadne. Olgu kliendi sooviks soki nõelumine või talvemantlis luku vahetus - tööde iseloom võib olla väga erinev ja tihti ei ole seda võimalik peljalt tavainimese silmaga hinnata. Mõne keerukama töö puhul võib hind isegi tööprotsessis muutuda (ja hinna liikumine võib toimuda mõlemat pidi). Eriti raskeks aga läheb siis, kui peame konsulteerima tellimust nägemata, kas telefonikõne või internetipäringu teel.


Vahest tuleb ette nii, et meie kliendid on endamisi välja mõelnud ühe paranduse või õmbluse mooduse, aga kohapeal selgub, et see ei ole kas sobiv või üldse võimalik teostada. Seetõttu, oleme alati seda meelt, et tulla kohapeal rätsepale oma parandust või individuaalõmbluse soovi näidata ja siis konsultatsiooni käigus saame ka hinnapakkumist teha.


Seoses eelmainituga oleme otsustanud, määrame teenustele hinnavahemikud ja avalikustame siin mõned meie populaarsemate teenuste hinnad. Leiame, et pakkume täiesti konkurentsivõimelisi teenuseid ja loodame, et saame ka edaspidi olla abiks meie klientidele.


Allpool leiate mõned meie populaarsemate teenuste hinnad:


Trukkide ja teksanööpide paigaldus:

1tk – 7€*

2tk – 8€

3tk – 9€

4tk – 12€

5tk – 15€


Kelguvahetus:


Pükste parandus:

Auguparandus – al. 7€ (vastavalt augu suurusele)


Lukuvahetuse tööraha:

Seelikus/pükstes/kleidis al.18€

Peitluku vahetus – al.20€

Voodrita jakk – al.25€

Jope lukk kuni 80cm – al. 30€

Talvemantel lukuga kuni 99cm – al. 32€

Talvemantel, nahktagi, sulejope lukuvahetus - al.35€


Valik lukke on kohapeal olemas, aga saab tuua ka enda luku.


Teeme parandusi ka nahk esemetes kui on võimalik tagada neile ligipääs masinatega (kottidel, nahk riietel jne). Samuti parandame ka kunstkasukaid.


Individuaalõmbluse tööraha naisterõivastele:

Pluus, vest voodrita – al. 120€

Kleit – al.150€, voodriga al. 180€

Suvemantel – al. 230€


Individuaalõmbluse tööraha meesterõivastele:

Püksid – al.120€

Vest – al.150€

Kevad-sügis mantel – al.350€


Juhime tähelepanu, et teeme tööd kliendi materjalidega. Kui soovite selles osas abi, siis palun leppige eelnev konsultatsioon meilil: info@atelj.ee


Kõigi meie teenustega saab tutvuda kas kodulehe eri sektsioonides (individuaalõmblus, riiete parandus, kardinate õmblus ja eritööd) või kohapeal kohapeal olevatest hinnakirjadest, mida oleme üritanud ka oma hinnaplaanid teha võimalikult laiahaardeliseks ja põhjalikuks.


Olete alati oodatud meile kirjutama, kui teil ei õnnestu mingil põhjusel kohale tulla ja anname parima, et teile tellimuse hinna suurusjärgust aimu anda!


Ootame teid alati meie õmblustubades:* hinnad on 22.01.2024.a. seisuga


** hinnad sisaldavad käibemaksu.

220 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page